Bezpłatne 7dniowe wyzwanie edukacyjne z Altruists! Dołącz teraz!

Reading time: 5 min

09/12/22

Bezpłatne 7dniowe wyzwanie edukacyjne z Altruists! Dołącz teraz!

Podczas 7 dni eksperci z Altruists poprowadzą Cię krok po kroku przez podstawy, kwestie techniczne aż po pierwsze samodzielne inwestycje!

Kim są Altruists? To traderzy i analitycy, którzy we współpracy z zespołem 11 osób, stale dostarczają Ci najlepszej jakości produkt, który daje Ci wymierne wyniki zaraz po starcie.

Partnerami tego wyzwania są Polski Instytut Kryptowalut oraz sieć stacjonarnych kantorów kryptowalut Cashify.eu

Jak zacząć bezpiecznie inwestować i zarabiać na rynku krypto?

Nie znasz odpowiedzi na to pytanie? TO WYZWANIE jest właśnie dla Ciebie!

Podczas 7 dni eksperci z Altruists poprowadzą Cię krok po kroku przez podstawy, kwestie techniczne aż po pierwsze samodzielne inwestycje!

Wyzwanie Altruists to:
➡ 7 dni wiedzy: Przez kolejny tydzień będziesz codziennie dostawał od Altruists wskazówki, które pomogą Ci wystartować w krypto (a nawet na nim zarobić, również podczas spadków),
➡️ 4️ ekspertów: Dzięki ich doświadczeniu ograniczysz straty i zdobędziesz niezbędną wiedzę,
➡️ Konkurs: Na koniec wyzwania zorganizowany będzie konkurs, który da możliwość otrzymania nagród o łącznej wartości 5000 zł.

Zapisy prowadzone są do 10 grudnia, do godziny 22:00.
START WYZWANIA w poniedziałek 12 grudnia!


Nie czekaj i zapisz się już dziś ‼️

➡️ LINK DO WYZWANIA ZNAJDZIESZ TUTAJ

Polecaj, promuj i zgarniaj nagrody!
Nagroda główna o wartości, aż 1000 zł!

Do wygrania są także Ledger Nano S+ oraz 20x dostęp do społeczności Altruists w ramach pakietu TRIAL na 7 dni.

Poznaj ekspertów

 • Przemek “Krypto Sensei” Huminiecki, Fundamentalist
  Fundamentalista z krwi i kości. Współwłaściciel, edukator i członek rady programowej Altruists. Kupował ETH po 9 USD. Strategiczny doradca spółki. W ramach wyzwania pokaże Ci narzędzia do analizy rynku oraz sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa w krypto.
 • Daniel “El Papa” Woźniak, Founder
  Pomysłodawca projektu. Przedsiębiorca z 10-letnim stażem i międzynarodowymi sukcesami. Ojciec trójki dzieci, pasjonat podróży i ręcznie mielonej kawy do dripa. W ramach wyzwania poprowadzi dzień 7, pokazując m.in. jak członek społeczności Altruists w miesiąc zarobił $64 000, używając przy tym nieswoich pieniędzy.
 • Daniel Wrześniewski, Trader
  Prowadzi cotygodniowe spotkania dla społeczności. Ekspert ds. rynku SPOT i Futures. W Altruists odpowiedzialny za aktualizacje rynku. W ramach wyzwania pokaże Ci, jak regularnie zarabiać na krypto (i to bez używania dźwigni).
 • Damian Migała - Świat Krypto, Edukator, Promotor rynku
  Poprowadzi moduł obsługi Giełdy Binance, który stał się jednym z najpopularniejszych jego poradników.

To ostatnia szansa na to, aby w 2023 rok wejść z nowym spojrzeniem na inwestycje w świecie krypto! Zostały już ostatnie miejsca na grudniowe wyzwanie!

Wyzwanie, podczas którego eksperci Altruists poprowadzą cię krok po kroku przez podstawy, kwestie techniczne, aż po pierwsze samodzielne inwestycje.

➡ Podstawy inwestowania

Dowiesz się od czego zacząć. Z jakich giełd korzystać - zarówno w teorii jak i w praktyce, a podczas wyzwania dokonasz swojej pierwszej transakcji.

➡ Bezpieczne sposoby inwestowania

Pokażemy co oferuje rynek Krypto, abyś wiedział, jak dopasować inwestycje idealnie do siebie i czasu, który możesz zaangażować.

➡ Jak zarabiać na kryptowalutach nawet w trakcie spadków?

Przedstawione Ci zostaną narzędzia do analizy oraz to, z czego wynikają ceny cyfrowych aktywów. Dowiesz się jak skutecznie zarządzać ryzykiem i skąd brać rzetelne informacje.

➡ Jak odróżnić oszustwo od sprawdzonej inwestycji?

Na kogo i na co uważać? Jak zweryfikować rzetelność doradców? Jak zabezpieczyć się technicznie (sprzęt, hasła, adres mailowy) w cyfrowym świecie?

Przebieg wyzwania

 • Dzień 1: Kryptowaluty: mity, fakty i potencjał drzemiący w rynku. Alternatywa czy konkurencja dla rynku akcji? Analiza zmienności i ryzyka na rynku krypto.
 • Dzień 2: Szwedzki stół: jak wybrać najlepszy dla siebie sposób zarabiania na Krypto. Pokażemy rodzaje inwestycji długoterminowych oraz czym jest Staking, Spot trading, Trading i Scalping.
 • Dzień 3: Z jakich giełd korzystać i jak kupić swoje pierwsze kryptowaluty? Pokażemy różnice między CEX a DEX oraz proces KYC. A na koniec zrobisz swoją pierwsza transakcję.
 • Dzień 4: Jak i czym analizować rynek, aby na nim zarobić? Omówimy narzędzia, platformę oraz zasady wyszukiwania crypto i trendowych coinów.
 • Dzień 5: Rynek SPOT, czyli jak regularnie zarabiać nie pożyczając pieniędzy na dźwigni? – Wywiad z gościem specjalnym – Danielem Wrześniewskim.
 • Dzień 6: Jak zarządzać ryzykiem i bezpiecznie poruszać się po rynku? Na kogo i na co uważać? Jak zabezpieczyć się technicznie (sprzęt, hasła, adres mailowy) w cyfrowym świecie?
 • Dzień 7: Podsumowanie, konkurs i inspirujące wywiady z uczestnikami społeczności Altruists. Prezentacja wyników pierwszych transakcji.

Rzetelnie przygotowany i profesjonalnie wykonany proces, na który Altruists poświęcili ponad 3 miesiące pracy i nie jest to darmowa wiedza z YouTube, a pot, czas i poświęcenie grona expertów, którzy znają się na temacie.

Nagrody, konkursy o łącznej wartości ponad 5000 zł, a dla najbardziej aktywnych możliwość uczestniczenia w spotkaniu na żywo już 18.12 w Łodzi.

Szansa na wejście w rynek i wykonanie swojego pierwszego, bezpiecznego kroku pod okiem praktyków, którzy będą dla Ciebie wsparciem. Szansa na poznanie wielu osób, które mają podobne problemy, dylematy ale również mindset nastawiony na rozwój.

DOŁĄCZ JUŻ TERAZ! KLIKNIJ W TEN LINK