Binance aktualizuje platformę dla fanów klubów sportowych

Reading time: 2 min

20/02/23

Binance aktualizuje platformę dla fanów klubów sportowych

Binance uruchomiła nową aktualizację swojej platformy tokenów fanowskich, która koncentruje się na pomaganiu drużynom sportowym.

Binance uruchomił nową aktualizację swojej platformy tokenów fanowskich, która koncentruje się na pomaganiu drużynom sportowym w angażowaniu się w ich fanów, oferując różne nagrody dla posiadaczy tokenów.

Uczestnicy mogą zbierać punkty poprzez udział w działaniach związanych z tokenami fanowskimi, takimi jak głosowanie w sondażach lub wykonywanie innych zadań. Posiadanie wyższego poziomu uczestnictwa pozwoli fanom mieć dostęp do lepszych nagród.

Giełda kryptowalutowa powiedziała, że jej program fanklubowy pozwoli teraz fanom zbierać punkty, które mogą wymienić na nagrody, w tym bilety na mecze, dostęp do spotkań poznawczych, klipy wideo z ich ulubionych graczy i udział w ekskluzywnych kolacjach ze sportowcami. Uczestnicy mogą zbierać punkty poprzez udział w działaniach związanych z żetonem kibica, takich jak głosowanie w ankietach lub wykonywanie innych zadań. Wyższy poziom uczestnictwa pozwoli fanom na dostęp do lepszych nagród. Lisa He, koordynator sektora NFT i tokenów fanowskich w Binance, powiedziała, że:

Tokeny kibiców pozwalają fanom sportu czuć się bardziej związanym z ich ulubionymi drużynami sportowymi, umożliwiając im dostęp do ekskluzywnych ofert i mają głos w decyzjach zespołowych dla klubu

Według Binance, platforma odniosła duży sukces, pomagając różnym klubom, takim jak Santos FC, Porto i SS Lazio, zaangażować się w tysiące uczestniczących fanów w ramach platformy.

Binance konsekwentnie stara się łączyć sport z przestrzenią Web3. 23 czerwca 2022 roku giełda kryptowalutowa nawiązała współpracę ze znanym piłkarzem Cristiano Ronaldo, aby pomóc mu połączyć się z fanami za pośrednictwem niefunkcjonalnych tokenów (NFT). Posiadacze NFT będą mieli ekskluzywne możliwości łączenia się i angażowania z piłkarską supergwiazdą.

28 lipca Binance również weszła w sprzedaż biletów NFT tuż po skandalu spowodowanym przez podrobione bilety na Ligę Mistrzów UEFA. Giełda kryptowalutowa współpracowała z SS Lazio, aby wykorzystać bilety NFT na domowe mecze klubu na Stadio Olimpico.