Binance i Khaby Lame łączą siły

Reading time: 2 min

04/07/22

Binance i Khaby Lame łączą siły

Binance i Khaby Lame nawiązują współpracę w celu zwiększenia świadomości na temat web 3.0, kryptowalut i technologii blockchain.

Binance i Khaby Lame nawiązują współpracę w celu zwiększenia świadomości na temat web 3.0, kryptowalut i technologii blockchain.

Obie strony będą współpracować w celu m.in promowania wykorzystania zdecentralizowanych aplikacji na globalnych platformach, takich jak Binance Launchpad, która jest platformą dla wydarzeń związanych z generowaniem tokenów (np. NFT).

Współpraca obejmie również inne inicjatywy, które mają na celu zwiększenie świadomości na temat korzyści płynących z technologii blockchain. Inicjatywy te będą obejmować kampanie content marketingowe związane z kryptowalutami, programy edukacyjne i meet-upy.

„Uważam moich obserwatorów za rodzinę i zawsze szukam nowych wyzwań i ciekawych treści, którymi mogę się z nimi podzielić”. – powiedział Khaby Lame.

Khaby Lame ma ponad 145 milionów followersów na TikTok, co czyni go jednym z najpopularniejszych celebrytów na tej platformie.

Web 3.0 wprowadza do Internetu nowe możliwości, takie jak zdecentralizowane aplikacje (dApps), platformy smart contract i inne. Będzie to miało wpływ na sposób, w jaki wchodzimy w interakcje online, ułatwiając nam komunikację i transakcje ze sobą w sposób bardziej bezpośredni.

Niektórzy uważają, że Web 3.0 sprawi, że łączenie urządzeń będzie tak łatwe, że nie będziemy już potrzebować komputerów - będziemy po prostu rozmawiać bezpośrednio z naszymi telefonami, a one zrobią wszystko za nas!