Binance zarejestrował się jako dostawca aktywów usługowych w Polsce

Reading time: 3 min

19/01/23

Binance zarejestrował się jako dostawca aktywów usługowych w Polsce

Nowe biuro znajduje się w Warszawie i jest kierowane przez Katarzynę Wabik, która będzie pełnić funkcję Country Managera na Polskę.

Binance zarejestrował się jako dostawca aktywów usługowych w Polsce, co czyni go najnowszym państwem członkowskim Unii Europejskiej, które otworzyło usługi dla Binance po Szwecji zaledwie tydzień wcześniej.

Polska staje się siódmym państwem członkowskim Unii Europejskiej, które pozwala swoim obywatelom kupować i handlować kryptowalutami z Binance.

Binanci znajdujący się w Polsce są proszeni o podpisanie nowych warunków umowy z Binance Poland sp. z o.o., nowym lokalnym podmiotem w pełni zgodnym z wymogami VASP zgodnie z blogiem Binance z 18 stycznia.

Z zadowoleniem przyjmujemy inicjatywy polskiego rządu w kierunku regulacji. Pracując razem z regulatorami na całym świecie, możemy zapewnić ochronę konsumentów, jednocześnie kontynuując kultywowanie innowacji i postępu. A my w Binance kontynuujemy ulepszanie naszych systemów bezpieczeństwa i przestrzeganie najsurowszych wymogów KYC w branży, co zwiększa bezpieczeństwo wszystkich naszych użytkowników - powiedział szef Binance na Ukrainie i w Europie Wschodniej, Kyrylo Khomiakov.

Binance ma plany rozwoju w całej Polsce i Europie Wschodniej w oparciu o ten najnowszy rozwój. Post na blogu potwierdził, że Binance zwiększy "lokalne pozyskiwanie talentów, wydarzenia i inicjatywy edukacyjne" w Polsce, aby wzmocnić swoją obecność w regionie."

Ruch ten jest częścią globalnego planu ekspansji firmy, w ramach którego rozszerzy ona swoją działalność, aby zaoferować swoje usługi w większej liczbie krajów.

Binance jest zaangażowany w rozszerzanie swojej globalnej obecności, ponieważ nadal skalujemy nasze działania - powiedział dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao. Oznacza to więcej osób wchodzących po raz pierwszy do sieci, zwiększony dostęp do integracji finansowej dla tych, którzy zostali pominięci w tradycyjnym systemie finansowym i zapewnienie większej liczby możliwości uczestnictwa w globalnej gospodarce dla ludzi na całym świecie. Obecnie skupiamy się na udanej migracji użytkowników do polskiego podmiotu i rozwoju lokalnych operacji. Priorytetowo traktujemy również lokalną rekrutację i wyławianie talentów, które pomogą nam wzmocnić naszą regionalną obecność, organizując więcej wydarzeń i dostarczając edukację kryptowalutową w Polsce.

Country Manager Binance na Polskę, Katarzyna Wabik stwierdziła:

Naszym obecnym celem jest udana migracja użytkowników do polskiego podmiotu i rozwój lokalnych operacji... Priorytetem jest również lokalna rekrutacja i wyławianie talentów, które pomogą nam wzmocnić naszą obecność w regionie, organizując więcej wydarzeń i dostarczając edukację kryptowalutową w Polsce.

Binance niedawno ogłosił plany przeniesienia swojej siedziby z Hongkongu na Maltę w celu spełnienia nowych regulacji wchodzących w życie w przyszłym miesiącu.