Cristiano Ronaldo nawiązuje współpracę z Binance

Reading time: 2 min

24/06/22

Cristiano Ronaldo nawiązuje współpracę z Binance

Binance rozpoczyna współpracę z Ronaldo. Jak ma przebiegać?

Cristiano Ronaldo powiedział, że pomysł dostarczenia nowych doświadczeń swoim fanom poprzez NFT jest czymś, czego chciałby być częścią. Gwiazda futbolu Cristiano Ronaldo podpisał ekskluzywną, wieloletnią umowę partnerską z giełdą kryptowalutową Binance. Współpraca ma na celu wprowadzenie fanów piłki nożnej do ekosystemu Web3 poprzez globalne kampanie NFT. Jak zapatruje się na to gwiazda piłki nożnej? Co o pomyśle sądzi sama giełda? O tym piszemy poniżej!

Binance podpisuje umowę

Binance wskazał, że umowa obejmuje stworzenie serii kolekcji NFT z Ronaldo. Będą one sprzedawane wyłącznie na platformie Binance NFT, a pierwsza kolekcja pojawi się jeszcze w tym roku. Changpeng Zhao, dyrektor generalny i założyciel Binance, pochwalił osiągnięcia Ronaldo w piłce nożnej i wspomniał, że sportowiec wykroczył poza sport i stał się ikoną w wielu branżach. Zhao powiedział również, że: "Zgromadził on jedną z najbardziej oddanych baz fanów na świecie dzięki swojej autentyczności, talentowi i działalności charytatywnej". Zhao dodał, że zespół Binance jest podekscytowany możliwością zapewnienia fanom Ronaldo wyjątkowych możliwości nawiązania kontaktu z Ronaldo, gdy będą posiadać elementy kolekcji NFT.

Ronaldo zabiera głos

W międzyczasie gwiazda piłki nożnej skomentowała również nadchodzące zrzuty NFT, mówiąc, że fani z pewnością będą z nich zadowoleni. Ronaldo wyjaśnił również: "Moja relacja z fanami jest dla mnie bardzo ważna, więc pomysł dostarczenia bezprecedensowych doświadczeń i dostępu poprzez platformę NFT jest czymś, czego chciałem być częścią". Jeszcze w marcu Ronaldo został nagrodzony tokenami kryptowalutowymi za swoje osiągnięcia w sporcie. Gwiazda piłki nożnej otrzymała tokeny JUV, oficjalny token fanów Juventusu F.C., za każdą strzeloną przez niego bramkę w seniorskiej karierze. Pomimo obecnej zimy w branży kryptowalutowej, dyrektor generalny Binance wyraził pozytywną opinię już w czerwcu na start i rozwinięcie nowego projektu. Pewny siebie Zhao zauważył, że to jego trzecia zima kryptowalutowa i drugie spotkanie Binance z tego typu sytuacją rynkową, co sugeruje, że zespół wie, jak poruszać się na rynku niedźwiedzia. Poza tym, dyrektor generalny Binance powiedział, że wykorzystają to jako okazję do zatrudnienia największych talentów, które są dostępne w tym czasie.