Dane onchain sugerują, że Do Kwon nadal wypłaca pieniądze z Terra

Reading time: 2 min

12/10/22

Dane onchain sugerują, że Do Kwon nadal wypłaca pieniądze z Terra

Twierdzenie FatMana zostało dodatkowo poparte szczegółami Jaewoo Cho, eksperta od blockchain i adiunkta na południowokoreańskim Hansung University.

Dane on-chain z blockchaina Terra sugerują, że założyciel Terra Do Kwon, który jest poszukiwany przez południowokoreańską policję, nadal wypłaca gotówkę ze swoich "shadow wallets".

Twierdzenie, że Do Kwon nadal wypłaca gotówkę, zostało udostępnione na Twitterze przez użytkownika FatMan, popularnego użytkownika Twittera, który w przeszłości przejął wiodącą rolę w ujawnianiu wątpliwych praktyk wokół Terra. Według FatMana, "siedem cyfr" w LUNA zostało już wysłanych z portfeli kontrolowanych przez Do Kwon i na giełdę kryptowalutową Binance, z "drugą rundą" sprzedaży już w toku.

Twierdzenie FatMana zostało dodatkowo poparte szczegółami Jaewoo Cho, eksperta od blockchain i adiunkta na południowokoreańskim Hansung University, który jasno stwierdził, że Do Kwon kontynuował tę praktykę od 13 września tego roku.

Nieustanny shilling na Twitterze dzieje się z jakiegoś powodu. Jest już głęboko w drugiej rundzie" - napisał FatMan, sugerując, że Do Kwon po prostu wykorzystuje nowych inwestorów w swoim tokenie jako formę płynności wyjściowej dla siebie.

Cena LUNA (znana również jako LUNA 2.0) spadła w poniedziałek wieczorem, chociaż nie jest jasne, czy spadek jest związany z roszczeniami, które sprzedaje Do Kwon. We wtorek, LUNA spadła o nieco ponad 5% w ciągu ostatnich 24 godzin, będąc po 2,42 USD.

W przeszłości FatMan publicznie błagał Do Kwon'a, aby "ujawnił się i stawił czoła swoim nakazom aresztowania i sprawom sądowym."