Dlaczego warto korzystać z bitomatów?

Reading time: 3 min

30/12/22

Dlaczego warto korzystać z bitomatów?

Drugi artykuł z serii o bitomatach, odpowiadamy w nim na pytanie: Dlaczego warto korzystać z bitomatów?

I znowu o tych bitomatach

Po co mi te bitomaty?

Bitomaty to automaty do obsługi transakcji kryptowalut, które umożliwiają ludziom kupno lub sprzedaż kryptowalut bez konieczności korzystania z komputera oraz giełd. Można je znaleźć w wielu miejscach publicznych, takich jak galerie handlowe, lotniska czy kawiarnie. Korzystanie z bitomatów może być wygodne dla osób, które chcą szybko i łatwo dokonać transakcji za pomocą kryptowaluty, ale nie posiadają odpowiedniego sprzętu lub nie chcą tracić czasu na rejestrację i korzystanie z tradycyjnych platform do handlu kryptowalutami. Więcej informacji o bitomatach znajdziecie w naszym poprzednim artykule, gdzie krótko opisaliśmy historię bitomatów.

Dlaczego warto korzystać z bitomatów?

Obsługa Bitomatów nie jest niczym skomplikowanym. Bitomat krok po kroku prowadzi przez etapy transakcji, więc pole do pomyłki jest naprawdę nikłe. Sprzedaż lub kupno swoich kryptowalut nigdy nie było takie proste ;-). Średni całkowity czas transakcji to ok. 10 minut. Wiadomo, że anonimowość to ważny element świata krypto, a to właśnie oferują bitomaty. Nie przekraczając kwot określonych przez ustawę AML (przeciwdziałaniu praniu pieniędzy) można zapomnieć o dowodach osobistych. Do przeprowadzenia transakcji wystarczy adres wirtualnego portfela. Oczywiście nie powinno być żadnych obaw przed oszustwem. Bitomaty zostały stworzone wręcz po to, żeby zapewnić jak największe bezpieczeństwo podczas transakcji. Środki trafiają bezpośrednio do łańcucha bloków, więc nie będzie potrzeby, aby brały w tym udział osoby trzecie. Podczas samej transakcji nikt nie będzie nikogo pośpieszać. Społeczność krypto cechuje się przecież ogromną cierpliwością oraz życzliwością. Będzie tyle czasu ile trzeba, a nawet nadto, żeby załatwić taką transakcję jaką się chce. Po zakończonej transakcji odchodzi się od bitomatu z uśmiechem na twarzy, a satysfakcja i duma trwa w najlepsze.

Tym właśnie cechują się bitomaty, a gwarancję szybkości i prostoty, anonimowości, bezpieczeństwa, satysfakcji oraz komfortu z transakcji zapewnia emoney24.io.

Artykuł powstał dzięki współpracy z emoney24.io - siecią bitomatów w Polsce, po szczegółowe informacje wbijajcie na ich stronę i sociale, a specjalnie z okazji współpracy wprowadzono dla Was promocję.

Promocja dotyczy: XRP i BTC - XRP z 5% na 3%, a BTC z 4% na 3%. Minimalna kwota 4600 zł. Promocja trwa tylko do końca roku, tj. 31 grudnia włącznie.