Drake przegrał zakład o 400 000 dolarów w BTC

Reading time: 3 min

27/02/23

Drake przegrał zakład o 400 000 dolarów w BTC

Kanadyjski raper i piosenkarz Drake stracił 400 000 dolarów w bitcoinach po tym, jak postawił na wygraną YouTubera Jake'a Paul'a.

Drake przegrał 400 000 dolarów w bitcoinach w zakładzie na wygraną Jake'a Paula w jego wczorajszej walce z Tommym Fury

Kanadyjski raper i piosenkarz Drake stracił 400 000 dolarów w bitcoinach po tym, jak postawił na wygraną YouTubera Jake'a Paul'a z Tommy'm Fury'm przez nokaut. Drake mógł potencjalnie zgarnąć 1,44 mln dolarów w bitcoinach, ale Fury wygrał walkę przez nie jednogłośną decyzję sędziów.

26 lutego 2023 roku w Diriyah, w Arabii Saudyjskiej zwycięska passa YouTubera Jake'a Paula została przerwana przez Tommy'ego Fury'ego, przyrodniego brata Tysona Fury'ego. Walka była wyrównana, a Fury wygrał przez nie jednogłośną decyzję, pomimo tego że Paul znokautował Fury'ego w ósmej rundzie.

Drake jest znanym inwestorem kryptowalutowym, który obstawiał różne zakłady na platformie Stake. Ostatnio postawił zakład w bitcoinach o wartości 1,44 mln dolarów na wynik walki Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor.

Drake udostępnił na Instagramie swój zakład, który został postawiony na platformie zakładów kryptowalutowych Stake. Zrzut ekranu, którym podzielił się Drake, pokazał, że gdyby Paul wygrał walkę, Drake przygarnąłby na tym zakładzie 1,44 miliona dolarów w bitcoinach.

Drake jest znany z obstawiania różnych zakładów w bitcoinach - 36-letni raper postawił w bitcoinach 472 tys. dolarów, że LA Rams wygrają z Bengals w Super Bowl. Rams wygrali 23-20 ten mecz, a Drake wygrał $240,000 z zakładu.

Drake stracił 275 000 dolarów w BTC, gdy postawił na walkę MMA Jorge Masvidala, a także stracił 234 000 dolarów w bitcoinach, gdy Charles Leclerc nie wygrał Grand Prix Hiszpanii. Gwiazda rapu uwielbia zakłady sportowe, a jednym słynnym przypadkiem było, gdy Drake poparł Conora McGregora w walce z Khabibem Nurmagomedovem, Conor jak wiadomo przegrał przez poddanie.

Według internetowego żartu zwanego "klątwą Drake'a", jeśli raper wspiera daną osobę, to prawdopodobnie przegra.

Po walce i przemawiając na konferencji prasowej po walce, Paul zażartował z zakładu Drake'a.

K***a! To jest wina Drake'a! Drake, bracie, dlaczego mi to zrobiłeś? Nie, to moja wina. 400 tysięcy dolarów to dla niego nic - wcześniej wygrał dużo więcej pieniędzy stawiając na mnie. Teraz pewnie jest mniej więcej po równo. Wybacz Drake, zdobędę to zwycięstwo w rewanżu.