Firma Virtuzone nawiązała współpracę z Binance ws. Binance Pay

Reading time: 2 min

29/08/22

Firma Virtuzone nawiązała współpracę z Binance ws. Binance Pay

Virtuzone ma również na celu promowanie i rozwijanie wykorzystania kryptowalut w ZEA.

Virtuzone, wiodący dostawca usług tworzenia firm w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nawiązał współpracę z Binance, aby stać się pierwszą firmą w kraju, która akceptuje płatności kryptowalutowe.

Firma wykorzysta Binance Pay, aby ułatwić swoje nowe ambicje, aby usunąć bariery przedsiębiorczości, pomagając firmom włączyć płatności kryptowalutowe i poprawić możliwości międzynarodowych firm w zakresie angażowania się w tętniącą życiem scenę startową w narodzie.

Virtuzone ma również na celu promowanie i rozwijanie wykorzystania kryptowalut w ZEA.

Dzięki partnerstwu z Binance, Virtuzone będzie mógł zaoferować swoim klientom jeszcze bardziej kompletny zakres usług i produktów. Dodatkowo, w wyniku tego partnerstwa, Virtuzone rozszerza swoje własne inicjatywy integracji finansowej, umożliwiając ludziom na całym świecie, uzyskać dostęp do usług tworzenia biznesu przez ich telefon komórkowy.

Virtuzone zamierza usunąć bariery przedsiębiorczości, pomagając firmom włączyć płatności kryptowalutowe. Ponadto zamierzają poprawić możliwości międzynarodowych firm w zakresie angażowania się w tętniącą życiem scenę startupową w narodzie. Firma ma również na celu promowanie i rozwijanie wykorzystania kryptowalut w ZEA.

Nasz sojusz z Binance jest nastawiony na generowanie większej synergii między konfiguracją biznesową a przemysłem kryptowalutowym, z nadrzędnym celem budowania środowiska biznesowego przyjaznego kryptowalutom i tech-centrycznego, w którym możemy ułatwić drogę do zakładania firm specjalizujących się w DeFi (zdecentralizowanych finansach), technologiach blockchain, rozwoju i handlu NFT oraz więcej - wszystko to przy jednoczesnym ustanowieniu Dubaju jako kluczowego węzła innowacji i technologii nowej generacji - powiedział George Hojeige, dyrektor generalny Virtuzone.

Partnerstwo, które nawiązaliśmy z Binance, odzwierciedla nasze zaangażowanie w kontynuację dążenia do innowacyjnych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na społeczność startupów w ZEA, jednocześnie rozszerzając przyszłe możliwości i możliwości dla Virtuzone i jego klientów. Współpraca z renomowanym liderem technologii Web 3.0, takim jak Binance, stawia nas na czele cyfrowej transformacji i czwartej rewolucji przemysłowej w ZEA i regionie - dodał.