Fundacja eduweb3

Reading time: 1 min

08/08/22

Fundacja eduweb3

Misją Fundacji jest szeroko pojęta edukacja w zakresie nowych technologii.

Miło na poinformować, iż w zeszłą środę wraz z naszymi partnerami powołaliśmy do życia Fundację eduweb3.

Fundacja została powołana przez przedstawicieli Zetly, Polskiego Instytutu Kryptowalut, sieci kantorów cashify.eu , Cryptiony, Comparic, Synapse Network, Kryptoekipy, portalu webtrz.xyz oraz kanału Inwestycje Kobiecym Okiem.


Misją Fundacji jest szeroko pojęta edukacja w zakresie nowych technologii. Będziemy także zajmować się informowaniem społeczeństwa o roli cyfrowych aktywów w gospodarce jak również popularyzować wiedzę o technologii blockchain, tokenach kryptograficznych i kryptowalutach. Fundacja będzie także edukować na temat założeń WEB 3 jako nowej generacji Internetu.


Fundacja będzie realizowała swoje cele poprzez organizowanie konferencji, eventów, szkoleń, prelekcji, sympozjów i spotkań i tworzenie powszechnie dostępnych zasobów edukacyjnych. Zakładamy także doradztwo w obszarze nowych technologii dla firm, a także współpracę z krajowymi i zagranicznymi publicznymi, prywatnymi instytucjami edukacyjnymi i biznesowymi w związku z realizacją naszych celów statutowych oraz prowadzenie działalności informacyjnej i wydawniczej.


Wkrótce poinformujemy Was o zespole, który tworzy Fundację eduweb3 (Fundatorzy, Zarząd i Rada Fundacji) oraz o planowanych aktywnościach.