Hotbit zawiesza funkcję handlu, wpłat, wypłat i finansowania

Reading time: 2 min

10/08/22

Hotbit zawiesza funkcję handlu, wpłat, wypłat i finansowania

Dokładny czas wznowienia nie może być w tej chwili określony.

W komunikacie firmy możemy przeczytać:

Drodzy użytkownicy Hotbit,

Z przykrością informujemy, że Hotbit będzie musiał zawiesić funkcje handlu, wpłat, wypłat i finansowania. Dokładny czas wznowienia nie może być w tej chwili określony.

Powodem jest to, że były pracownik kierownictwa Hotbit, który opuścił Hotbit w kwietniu tego roku, był w zeszłym roku zaangażowany w projekt, który zdaniem organów ścigania jest obecnie podejrzany o naruszenie przepisów karnych. Tak więc wielu starszych menedżerów Hotbit zostało wezwanych przez organy ścigania od końca lipca i pomaga w dochodzeniu. Ponadto organy ścigania zamroziły niektóre fundusze Hotbit, co uniemożliwiło Hotbit normalne funkcjonowanie.

Jesteśmy głęboko zasmuceni tym, co się stało. Pracowaliśmy niestrudzenie, aby zapewnić bezpieczeństwo aktywów użytkowników.

Hotbit nie ma wiedzy na temat nielegalnych informacji związanych z projektem. Jednak nadal aktywnie współpracujemy z organami ścigania w ich dochodzeniach i stale komunikujemy się z nimi za pośrednictwem naszych prawników i ubiegamy się o uwolnienie zamrożonych aktywów. Aktywa wszystkich użytkowników są bezpieczne na Hotbit.

Hotbit wznowi normalne usługi, gdy tylko aktywa zostaną odmrożone. Wszystkie aktywa i dane użytkowników na Hotbit są bezpieczne i poprawne.

Hotbit ciężko pracuje, aby kontynuować współpracę i śledzić postępy dochodzenia prowadzonego przez organy ścigania i ogłosi wyniki dochodzenia, gdy tylko będą one dostępne.

Hotbit zawsze był zaangażowany w zapewnienie bezpiecznego środowiska handlowego dla wszystkich użytkowników. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić ochronę aktywów naszych użytkowników i doceniamy Twoje ciągłe wsparcie.

źródło: Hotbit