Huobi nawiązało współpracę z Solaris Bank

Reading time: 3 min

16/01/23

Huobi nawiązało współpracę z Solaris Bank

Huobi i Solaris ogłosiły partnerstwo, które zaowocuje kartami debetowymi, które mogą konwertować kryptowaluty na walutę fiat.

Huobi nawiązało współpracę z Solaris Bank, aby stworzyć kartę debetową, która może konwertować kryptowalutę na walutę fiat.

Użytkownicy Huobi będą teraz mieli możliwość korzystania ze swoich cyfrowych aktywów w punktach sprzedaży w dowolnym miejscu na świecie, dzięki programowi, który otrzymał pozwolenie od Visa.

Jest to świetna wiadomość dla użytkowników Huobi, ponieważ teraz mają możliwość korzystania ze swoich cyfrowych aktywów w punktach sprzedaży w dowolnym miejscu na świecie w wyniku programu, który otrzymał pozwolenie na działanie od Visa. Począwszy od drugiego kwartału 2023 roku, użytkownicy, którzy znajdują się wewnątrz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) będą mogli mieć dostęp do karty. EOG składa się z 27 krajów, które są uczestnikami Unii Europejskiej (UE), a także Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.

Karta Huobi VISA umożliwi użytkownikom wydawanie swoich cyfrowych aktywów w punkcie sprzedaży w łatwy sposób. Firma określiła to uruchomienie jako kolejny krok w udostępnianiu kryptowalut jak największej liczbie osób. Produkt służy również jako przykład tego, jak cyfrowe aktywa wyrabiają sobie markę w branży usług finansowych.

Po otrzymaniu dostępu do karty, użytkownicy będą mogli wydawać z różnych aktywów cyfrowych powiązanych z ich kartą w punkcie sprzedaży, wykorzystując konto handlowe Huobi Global. Jedną z najważniejszych funkcjonalności tej karty jest to, że pozwoli ona użytkownikom zaoszczędzić czas, jeśli chodzi o włączanie / wyłączanie rampy fiat i cyfrowych aktywów między kontami i kartami.

Posiadacze kart Huobi VISA, którzy płacą za pomocą Huobi Token (HT), będą korzystać z udogodnień i bonusów lojalnościowych, takich jak korzyści cashback w stosunku do poziomów ich kart.

W tej chwili obywatele krajów, które są członkami Unii Europejskiej, mają dostęp do więcej niż jednej karty kryptowalutowej.

W 2020 roku giełda kryptowalutowa Binance uruchomiła własną kartę kryptowalutową, która otrzymała pieczęć zatwierdzenia Visa. Europejscy użytkownicy mają teraz możliwość wypłacania gotówki fiat prosto ze swoich kont Binance za pomocą tej karty. Poza Unią Europejską Visa była silnym zwolennikiem wypełnienia luki między cyfrowymi pieniędzmi a tradycyjnymi walutami, takimi jak dolary i euro.

W październiku 2022 roku Blockchain.com upublicznił swoje partnerstwo z Visa w celu wyprodukowania karty debetowej, która może być używana do zakupu kryptowalut. Korzystanie z tej karty jest ściśle ograniczone do wewnątrz granic Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ostatnio ZELF współpracował z dostawcą usług finansowych i firmą z branży technologii finansowych o nazwie ZELF, aby zaoferować klientom kartę debetową, która chroni ich anonimowość i może być wypełniona kryptowalutami.

Funkcja, która pozwoliłaby klientom automatycznie płacić rachunki z portfela bitcoin, jest kolejną funkcją, którą Visa zasugerowała, że może rozwinąć na początku 2023 r.