Kolejne problemy Binance

Reading time: 2 min

14/12/22

Kolejne problemy Binance

Binance wydaje się cierpieć z powodu spadku płynności

Kolejne problemy Binance.

Binance wydaje się cierpieć z powodu spadku płynności.

Binance wydaje się cierpieć z powodu spadku płynności. Od 7 do 13 grudnia wypłaty netto wyniosły ponad 3,6 miliarda dolarów. Odpływy brutto giełdy wyniosły około 8,8 miliarda dolarów, podczas gdy wpływy brutto wyniosły około 5,1 miliarda dolarów. Według technika Nansena Andrew Thurmana, spadek płynności mógł być częściowo spowodowany wyjściem z giełdy dużych graczy rynkowych. Prezes giełdy zareagował z pozytywnym nastawieniem, mówiąc, że wydarzenie może być dobre dla Binance, ponieważ posłuży jako "stress test", który udowodni, że giełda jest wypłacalna.

W ciągu ostatnich 24 godzin giełda znalazła się na 1. miejscu z dziennym wolumenem 15 997 326 455 dolarów i 75-procentowym skokiem w wolumenie.

CZ: “Binance przetrwa każdą krypto-zimę”

Sektor kryptowalut napotkał kilka rynków niedźwiedzia w ciągu swojego istnienia. Jednak po zwiększeniu adopcji i wartości, aktualnie trwający rynek niedźwiedzia wygląda na bardziej szkodliwy niż poprzednie. To, wraz ze zwiększoną liczbą bankructw, pozostawiło społeczność w poważnym strachu. Binance przyniósł jednak trochę wytchnienia po tym, jak CZ zapewnił przetrwanie platformy.

W ostatniej notatce skierowanej do swoich pracowników Changpeng Zhao, CEO Binance zaznaczył, że giełda jest w silnej sytuacji finansowej. Ponadto potwierdził, że giełda przetrwa każdą krypto zimę.

Biorąc pod uwagę warunki obecnego rynku, CZ podkreślił, jak branża przechodzi "historyczny moment". Ponadto, rozwijając się na temat przyszłości firmy, CZ napisał: "Chociaż spodziewamy się, że następne kilka miesięcy będzie wyboiste, przejdziemy przez ten trudny okres - i będziemy silniejsi za to, że przez niego przeszliśmy."

Binance przechodzi z sukcesem kolejne próby rynkowe i nie zapowiada się aby w niedalekiej przyszłości coś się w tej kwestii zmieniło.