Kolejne spotkanie z ramienia fundacji EduWeb3!

Reading time: 2 min

09/03/23

Kolejne spotkanie z ramienia fundacji EduWeb3!

Dzień Wolności Informacji, czyli kolejne spotkanie organizowane przez fundacje EduWeb3, tym razem w Łodzi - Zapraszamy!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na kolejne wydarzenie edukacyjne poświęcone technologii web3 i blockchain organizowane przez fundacje Edu Web3.

Poprzednie wydarzenie w Poznaniu zostało przez Was bardzo ciepło przyjęte, dlatego tym razem w Łodzi 16 marca jest dla Was przygotowanych dwa razy więcej miejsc. Link do rejestracji znajduje się na dole tego artykułu. Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie i zrozumieć, jak te technologie wpływają na nasze codzienne życie.

Podczas wydarzenia, będzie można wysłuchać wystąpień ekspertów z branży i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące różnych aspektów web3 i blockchain. Będzie również możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z innymi uczestnikami. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy też masz już doświadczenie w branży, to wydarzenie będzie idealne dla Ciebie. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom przyjaznego i interaktywnego doświadczenia, w trakcie którego będą mogli uzyskać odpowiednie wsparcie i nauczyć się nowych rzeczy.

Tak jak poprzednio, co już można nazwać tradycją przygotowany będzie dla Was smaczny poczęstunek w postaci placka włoskiego znanego jako pizza oraz wywaru chmielnego - piwka!

Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i dołącz do nas, aby zdobyć wiedzę i zrozumienie technologii web3 i blockchain!

LINK DO REJESTRACJI

LINK DO WYDARZENIA NA FB

WWW FUNDACJI