Microsoft pracuje nad połączeniem swoich usług z metaverse

Reading time: 2 min

26/10/22

Microsoft pracuje nad połączeniem swoich usług z metaverse

Microsoft od dawna jest aktywnym uczestnikiem branży metaverse, a ostatnio korporacja ogłosiła, że będzie zwiększać swoje wysiłki.

Microsoft przygotowuje się do nadchodzącego okresu metaverse, pracując nad połączeniem swojego działu chmury z wieloma działaniami metaverse. Ihsan Anabtawi, CMO Microsoft UAE, skomentował programy korporacji i jej przemyślenia na temat metaverse.

Dla Anabtawiego wzrost metaverse jest nieunikniony. To nowe urządzenie musi być traktowane jako organiczne zdarzenie, które przyjdzie uzupełnić sieć, tak jak jest ona uznawana dzisiaj. Na ten temat powiedział:

Powinniśmy postrzegać metaverse jako nadchodzący etap ewolucji world-wide-web, który rozpoczął się jako internet informacji w latach 1990 i 2000, a obecnie jest znany jako sieć osób w latach 2010 i 2020.

Microsoft obecnie wykonuje na pomostach swojego działu chmury z wieloma działaniami metaverse w zakupie, aby umożliwić ludziom i firmom budowanie bogatych celów.

Microsoft od dawna jest aktywnym uczestnikiem branży metaverse, a ostatnio korporacja ogłosiła, że będzie zwiększać swoje wysiłki, zobowiązując się do połączenia swojej chmury i innych działów z wieloma działaniami metaverse, aby umożliwić ludziom i firmom konstruowanie ambitnych celów.

Korporacja ogłosiła swój zamiar zbudowania metawersum we podczas swojej corocznej konferencji Build w San Francisco w Kalifornii. Wyjaśniła, że to przedsięwzięcie jest czymś więcej niż tylko szaleństwem dla korporacji; jest to rozległa inwestycja w budowanie “mocy elektrycznej naszych działań w wielu miejscach, aby umożliwić przewidywalną przyszłość obliczeń w metawersji dla firm i osób.”