Najszybszy człowiek świata nawiązał współpracę ze Step App

Reading time: 2 min

22/07/22

Najszybszy człowiek świata nawiązał współpracę ze Step App

Światowej sławy sportowiec, który zdobył wiele złotych medali na olimpiadzie, będzie współpracował ze Step App.

Usain Bolt, najszybszy człowiek świata, złoty medalista olimpijski i rekordzista świata w biegu na 100 metrów współpracuje ze Step App, aby napędzać zdrowszy świat dla wszystkich.

Step App to nowa, rewolucyjna aplikacja, która monitoruje Twoje kroki i nagradza Cię za ich wykonanie. Oferuje różne sposoby zdobywania nagród - od chodzenia po domu, przez bieganie po okolicy, aż po chodzenie po schodach! Ich celem jest promowanie aktywnego życia i zdrowych nawyków wśród użytkowników.

Światowej sławy sportowiec, który zdobył wiele złotych medali na olimpiadzie, będzie współpracował ze Step App, aby zapewnić programy treningowe fitness, które zostały specjalnie zaprojektowane przez samego Bolta. Program ma na celu pomóc ludziom w uzyskaniu lepszej kondycji, a jednocześnie spełnić ich cele.

Bolt powiedział:

Jestem podekscytowany, że mogę dołączyć do zespołu Step App i pomóc większej liczbie osób prowadzić zdrowsze życie.

Ma nadzieję, że jego partnerstwo ze Step App zainspiruje innych do zaangażowania się również - nawet jeśli nie są profesjonalnymi sportowcami jak on sam.

Uruchamiany jest także gamified metaverse, aby dać wstępnie zarejestrowanym użytkownikom szansę na zarabianie, granie, socjalizację i ćwiczenia.

W momencie uruchomienia będzie co najmniej 20 milionów wstępnie zarejestrowanych użytkowników, którzy mogą wejść do gry i zarabiać kryptowaluty, wykonując zadania lub grając w mini-gry. Im więcej zrobisz, tym więcej zarobisz!

Metaverse jest również zaprojektowane tak, aby było tak samo społecznym doświadczeniem, jak i ćwiczeniem. Wprowadzone zostaną funkcje takie jak czaty grupowe i łączenie się w zespoły z innymi graczami w celu wspólnego wykonywania misji. Będziesz mógł także nawiązywać nowe znajomości dzięki systemowi kojarzenia, który połączy cię z osobami o podobnych zainteresowaniach i celach.

Wszystko to odbywa się za pośrednictwem systemu ekonomii opartego na tokenach - robiąc te rzeczy, zdobywasz tokeny, które następnie wykorzystujesz do kupowania lepszego sprzętu lub innych przedmiotów. Możesz je nawet wydać na prawdziwe dobra, takie jak ubrania czy jedzenie, jeśli nie masz czasu na ćwiczenia!