Pierwsza nieruchomość w USA, która zaakceptuje płatność w krypto

Reading time: 3 min

16/08/22

Pierwsza nieruchomość w USA, która zaakceptuje płatność w krypto

Zgodnie z tym, partnerstwa takie jak to nadal mają kluczowe znaczenie dla przyszłościowego myślenia i wzrostu Miami jako epicentrum przemysłu kryptowalutowego.

Elser Hotel & Residences Miami został niedawno uruchomiony przez PMG, Greybrook i FTX US.

Nowo wybudowana wieża mieszkalna znajduje się na pożądanym rynku luksusowym w Miami i pozwala inwestorom wykorzystać zmienne aktywa kryptowalutowe do zakupu nieruchomości w bardziej przystępny sposób.

Rynek kryptowalut jest często rozpoznawany ze względu na swoją niepewność; jego technologie bazowe stanowią poważne zakłócenia w różnych branżach, takich jak finanse, gry i łańcuch dostaw. W rezultacie ceny aktywów rosną i spadają wraz ze zmianami w środkach regulacyjnych i nowymi zastosowaniami technologii.

Dla lepszej dywersyfikacji portfela inwestorzy mogą teraz wykorzystać kryptowalutę do zakupu nieruchomości na pożądanym rynku luksusowym w Miami. PMG i Greybrook nawiązały współpracę z FTX US, aby uruchomić The Elser Hotel & Residences Miami, który umożliwi inwestorom wykorzystanie zmiennych aktywów kryptowalutowych do zakupu bardziej stabilnych nieruchomości w bardziej przystępny sposób.

Elser Hotel & Residences to nowe 49-piętrowe luksusowe kondominium, położone naprzeciwko znanej FTX Arena.

Budynek zawiera w pełni umeblowane rezydencje, mnóstwo udogodnień oraz komercyjną powierzchnię handlową. Poprzez The Elser Hotel & Residences Owners Program zarządzany przez Highgate, nieruchomość umożliwi właścicielom wejście w program wynajmu krótkoterminowego z opcjami wynajmu dziennego.

Przyglądając się bliżej samej inwestycji, The Elser Hotel & Residences oferuje takie udogodnienia jak dwupoziomowy taras o powierzchni ponad 19 000 stóp kwadratowych z widokiem na centrum Miami i zatokę Biscayne, 132-stopowy basen w stylu resortowym z towarzyszącymi mu strefami wypoczynkowymi i 16-stopową ścianą LED przy basenie. Dodatkowo, goście długoterminowi mogą korzystać z przestrzeni co-workingowych, nowoczesnych siłowni, studiów fitness, przechowalni rowerów, trawnika do jogi oraz wysokiej klasy kawiarni na miejscu.

Elser Hotel & Residences jest jedną z najbardziej pożądanych inwestycji w nieruchomości w Miami, a także jest to doskonałe miejsce dla inwestorów kryptowalutowych, aby zdywersyfikować swoje aktywa i zainwestować w fizyczną, stabilną nieruchomość.

Sposób, w jaki skonstruowana jest umowa zakupu, sprawia, że jest to inwestycja o niskiej barierze dla międzynarodowych nabywców. Pozwala im używać kryptowaluty jako płatności bez konieczności zajmowania się tradycyjnymi bankami lub wymianami. Dyrektor zarządzający PMG, Ryan Shear mówi: "Widzieliśmy okazję, aby umożliwić ludziom dywersyfikację ich aktywów kryptowalutowych i łatwo przenieść fundusze na stabilne, fizyczne nieruchomości. A akceptowanie kryptowalut oferuje nabywcom bardziej dostępny sposób na zrobienie tego i zakup jednostek. Blockchain i waluty cyfrowe przyspieszają proces zakupu i zmniejszają bariery, przed którymi stają międzynarodowi nabywcy, co jest kluczowym narzędziem do rozwoju w rozwijającym się międzynarodowym mieście, takim jak Miami."

The Elser jest obecnie wyceniany od 600 000 USD, ale jest również dostępny po równoważnym kursie wymiany kryptowaluty za pośrednictwem wyłącznej umowy z FTX US jako jedynej platformy obsługującej konwersje kryptowalut dla depozytów i transakcji mieszkaniowych.

Te wysokiej klasy nieruchomości skutecznie stają się czymś więcej niż tylko okazją do inwestowania w lukratywny rynek nieruchomości w Miami - oferują również użytkownikom most do dywersyfikacji z rynku kryptowalut do nieruchomości. Elser staje się wtedy świadectwem rosnącego popytu na inwestycje w kryptowaluty - zwłaszcza w Miami. Zgodnie z tym, partnerstwa takie jak to nadal mają kluczowe znaczenie dla przyszłościowego myślenia i wzrostu Miami jako epicentrum przemysłu kryptowalutowego.