Tłusto o krypto czyli pierwsze spotkanie z ramienia fundacji EduWeb3

Reading time: 2 min

08/02/23

Tłusto o krypto czyli pierwsze spotkanie z ramienia fundacji EduWeb3

Misją Fundacji jest szeroko pojęta edukacja w zakresie nowych technologii.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie edukacyjne poświęcone technologii web3 i blockchain. Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie i zrozumieć, jak te technologie wpływają na nasze codzienne życie.

Podczas wydarzenia, będzie można wysłuchać wystąpień ekspertów z branży i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące różnych aspektów web3 i blockchain. Będzie również możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z innymi uczestnikami.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy też masz już doświadczenie w branży, to wydarzenie będzie idealne dla Ciebie. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom przyjaznego i interaktywnego doświadczenia, w trakcie którego będą mogli uzyskać odpowiednie wsparcie i nauczyć się nowych rzeczy.

Aby dodać jeszcze więcej przyjemności, zapewniamy smaczne poczęstunek w postaci pączków, pizzy i napojów!

Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i dołącz do nas, aby zdobyć wiedzę i zrozumienie technologii web3 i blockchain!

Poprzez edukację podnosimy świadomość na temat technologii web3 i jej potencjalnych zastosowań i możliwości, jakie ze sobą niesie.

LINK DO REJESTRACJI

LINK DO WYDARZENIA NA FB

WWW FUNDACJI