Współpraca bigshortbets i Cashify

Reading time: 2 min

23/02/23

Współpraca bigshortbets i Cashify

Spółka wprowadzi handel tokenem BigSB w swoich lokalach w całej Polsce i poza jej granicami.

Współpraca bigshortbets + Cashify

Cashify — sieć kantorów kryptowalut i metali szlachetnych nawiązuje współpracę z bigshortbets.

  • Cashify dołącza do DAO bigshortbets
  • Spółka zakupiła tokeny GOV BIGSB i oficjalnie staje się partnerem
  • Kantory Cashify zaoferują usługi na preferencyjnych warunkach
  • Cashify wesprze bigshortbets w działaniach

Warunki współpracy

Cieszymy się, że kolejne podmioty coraz chętniej interesują się projektem bigshortbets i niezmiernie miło nam powitać Cashify — sieć kantorów kryptowalut i metali szlachetnych w gronie społeczności. Obie strony ustaliły konkretne warunki współpracy - czytamy w komunikacie prasowym BigShortBets.

Spółka Interior Capital sp. z o.o., właściciel marki Cashify — zadeklarował nabycie tokenów BigSB na łączną kwotę 100 000,00 USD w roku 2023, celem stania się znaczącą częścią społeczności bigshortbets.

Spółka wprowadzi handel tokenem BigSB w swoich lokalach w całej Polsce i poza jej granicami, jednocześnie oferując społeczności bigshortbets preferencyjne warunki z czego część prowizji będzie przeznaczał na odkup BigSB z rynku UNISWAP.

Cashify jednocześnie zamierza brać aktywny udział w społeczności bigshortbets, wspierając informacjami rynkowym z pierwszej ręki oraz w rozwoju projektu.

Cashify to sieć stacjonarnych kantorów kryptowalut składająca się z 15 punktów stacjonarnych oraz kilkunastu mobilnych zlokalizowanych w całej Polsce. Markę Cashify można określić jednym zdaniem - bezpieczeństwo, jakość, szybkość, wygoda i innowacja. Głównymi celami projektu jest sprawianie, by wymiana kryptowalut była łatwa i przyjemna, a co najważniejsze nie wiązała się z ryzykiem utraty środków czy blokady konta bankowego. Nowością jest wprowadzenie do oferty sprzedaży metali szlachetnych, dlatego teraz dzięki Cashify możesz łatwo wymienić swoje kryptowaluty np. na złoto.


bigshortbets jest społecznością wyposażoną w odpowiednie narzędzia do bezpiecznego przepływu informacji i wykorzystywania ich na rynku. Narzędzia bigshortbets pozwalają skoordynować działania grupom mniejszych inwestorów, to z kolei przyczynia się do zniwelowania przewagi funduszy inwestycyjnych i ich skuteczniejszego rozgrywania. bigshortbets stanowi autonomiczną, samowystarczalną platformę skupioną na zaangażowanych uczestnikach rynku. Cały proces inwestycyjny — od zbycia/nabycia informacji, przez podjęcie decyzji, aż po otwarcie i zamknięcie pozycji odbywa się w ramach ekosystemu bigshortbets.