Zetly x Cashify Partnership!

Reading time: 2 min

17/02/23

Zetly x Cashify Partnership!

Pierwszy event, który jest częścią partnerstwa, gościł wczoraj w Poznaniu!

Cashify, sieć kantorów wymiany kryptowalut w całej Polsce, z dumą ogłasza, że jest teraz partnerem edukacyjnym Zetly! Wspólnie organizować będą wydarzenia edukacyjne, aby rozpowszechnić wiedze o Web3 w Europie Środkowej poprzez Fundację EduWeb3.

Cashify to marka skupiona na zapewnieniu bezpieczeństwa, jakości, szybkości, wygody i innowacji swoim klientom podczas wymiany kryptowalut na gotówkę i odwrotnie. Główne cele firmy to uczynienie wymiany kryptowalut łatwą i przyjemną, a przede wszystkim wyeliminowanie ryzyka utraty środków lub zablokowania kont bankowych. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Zetly to multifunkcyjna platforma sportowa od fanów dla fanów. Celem rozwiązania opartego o Token ZET jest kapitalizacja sportowych emocji, zaangażowanie fanów i stworzenie dla branży sportowej pomostu do cyfrowego świata. Platforma, tworzy unikalny ekosystem i rynek dla tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i cyfrowego portfela w jednym miejscu.

Chłopaki z Cashify znają się na swojej pracy. Posiadają obecnie 30 lokalizacji w Polsce, umożliwiając lokalnej społeczności kryptowalutowej wymianę gotówki na kryptowaluty lub kryptowalut na gotówkę przy jednoczesnym dążeniu do anonimowości transakcji. Mają odpowiednie know-how. - powiedział Michał Glijer, CEO Zetly.

Przyjaźnimy się z Zetly od dawna - dodał Jakub Bartoszek, CEO Cashify. Ich zespół pracuje nad rewolucyjnym produktem, który zmieni przemysł sportowy poprzez łączenie kropek i obejmowanie partnerstw takich jak nasze.

Po roku ciężkiej pracy i poświęcenia możemy wreszcie powiedzieć, że Zetly ma partnera, który pomoże nam osiągnąć naszą misję. Razem z Cashify będziemy kontynuować dostarczanie edukacji i przybliżać masową adopcję.

Pierwszy event, który jest częścią partnerstwa, gościł wczoraj w Poznaniu! Mamy nadzieję, że wszyscy odbyli wiele wartościowych dyskusji, nawiązali nowe znajomości i dowiedzieli się czegoś nowego.

Źródło: Medium